ilaç rehberi enerji
Altay
�ye Giri�i
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

TD'den Taşpınar'a Cevap

08 Mart 2011 15:41  
Altay 1914 Taraftarlar Derneği Başkan Ahmet Taşpınar'ın açıklamalarına cevap verdi...

Altay Spor Kulübü Başkanı Sayın Ahmet TAŞPINAR’ın kulübün resmi sitesinde yayınlamış olduğu,içeriğinde Altay 1914 Taraftarlar Derneği’ni ve dernek başkanımız Sayın Semih ÇALIŞIR’ı da hedef alan,gerçek dışı ve hiçbir somut dayanağı olmayan iddialar tarafımıza cevap hakkı doğurmuştur.

Kurulduğu günden bu yana tek amacı Büyük Altay taraftarlarını sportmenlik ve centilmenlik çizgisi içerisinde daha organize,daha katılımcı ve üretken bir taraftar grubu haline getirmek ve Altay tribününü büyütmek olan derneğimizin,bu yolda önemli bir mesafe katetmiş olduğu ortadadır.Kuruluş tarihimiz olan 12 Kasım 2008′den bu yana hemen hemen bütün deplasmanlara taraftar gönderilerek Türkiye’nin her köşesinde Altay bayrağı dalgalandırılmış;bunun yanısıra gerek maç öncesi organizasyonlarıyla gerek yıldönümü organizasyonlarıyla Altaylılık coşkusunu tüm İzmir’e göstermiştir.

Tüm bunları gerçekleştirirken Derneğimiz kısıtlı imkanlarla ayakta kalmaya çalışmış,az miktardaki üye aidatları ve başta dernek başkanımız Semih ÇALIŞIR ve dernek yönetim kurulumuzdaki birkaç üyemiz olmak üzere dernek yönetim kurulumuzun şahsi gayret ve fedakarlıklarıyla bugünlere kadar gelmiştir.

Taraftar Derneği yönetim kurulu üyelerimizin hepsi seçkin,fedakar ve iş güç sahibi insanlardır.Bugüne kadar değil dernek veya kulüp üzerinden nemalanmak,tam tersi imkanları ölçüsünde Derneğin ayakta kalabilmesi için ellerinden geleni yapmışlardır.

Derneğimiz bugüne kadar hiçbir kişinin veya kuruluşun sesi,destekçisi olmamış;kimsenin güdümünde hareket etmemiştir.4 yıl boyunca en başarısız zamanlarda bile son ana kadar tepkilerini dizginlemiş,gerek yönetim gerekse teknik kadro bazında verdiği tepkileri de medeni ölçüler çerçevesinde vermeye gayret etmiştir.

Başkan olduğu her dönemde Altay’a en başarısız zamanlarını yaşatan,alt yapıdan gelen oyuncularımızla birlikte 3 yıl sonrasının kadrosunu kuracağını söyleyip sonrasında futbol hayatının sonuna gelmiş futbolcuları transfer eden,son beş yıldır hep zirveye oynamış,defalarca süper lig kapısından dönmüş bir takımın düşme adayları arasında olmasının baş sorumlularından biri olan sayın Ahmet TAŞPINAR’a taraftarın vermek istediği tepkileri bugüne kadar dizginleyen yine Taraftar Derneği’dir. Ordu maçından sonra tribünden tepki verenler 200 kişilik bir taraftar grubu değil takımının içinde bulunduğu durumu kabullenemeyen tüm Altay taraftarlarıdır.Başkanın kendisine tepki gösterdikleri için gerçek Altaylılar değil diye nitelendirdiği taraftar grubu,3 hafta önce yine kendisinin teşekkür ettiği taraftarların ta kendisidir.
Altay 1914 Taraftarlar Derneği,Dernekler Kanunu’nun belirlediği sınırlar içerisinde faaliyet gösteren yasal bir dernektir.Derneğin tüm gelir-giderleri defterlerde kayıtlıdır ve belgelidir.Derneğimiz rant elde etmek isteyenlerin değil,Altay’a hizmet etmek isteyen Altay sevdalılarının derneğidir.Bugüne kadar hiçkimse derneği kullanarak Altay kulübünden 1 kuruş menfaat elde etmemiş,etmek isteyenlere de izin vermemiştir.

Sayın Ahmet TAŞPINAR’ın söyledikleri mesnetsiz ve gerçek dışıdır.Altay 1914 Taraftarlar Derneği olarak düşüncemiz,Ahmet başkanın söylediklerinin kendi başarısızlığını ört bas edip gündem değiştirmek amaçlı sözler olduğu yönündedir.

Tüm kamuoyunun bilgisine sunarız...altay1914td.org dan alıntıdır...
 16 yorum 1622 tekil okunma
    Bu habere toplam 16 yorum yaplmtr.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek iin ye girii yapnz.