ilaç rehberi enerji
Altay
�ye Giri�i
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

Gelir Getirici Projeler Belediye Kapısında

17 Ağustos 2010 11:55  
Maddi sıkıntılarla boğuşan yönetimimiz yaklaşık 7 Milyon TL gelir getirecek iki proje için belediyelerden gelecek cevabı bekliyor.

Yönetim kurulumuzun konuyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde:
Altay Yönetim Kurulu olarak 9 Haziran’daki genel kurulun ardından kulübe gelir kaynakları yaratabilmek adına iki önemli projeyi hayata geçirebilmek için çalışmalara başladık. “Kazan-kazan” prensibini esas alarak, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Aziz Kocaoğlu, Gaziemir Belediye Başkanı H.İbrahim Şenol ve Bornova Belediye Başkanı Prof.Dr. Kamil Okyay Sındır’la, kulübümüze yaklaşık 3,5 milyon TL’lik gelir getirecek iki önemli projeyi paylaştık.
Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, stant kurulması, tadım ve aktiviteler yapılması, belediyeye bağlı elektrik direklerinin reklam alanlarına açılması konularında ürettiğimiz iki projeden belediyeler de yılda en az 3,5 milyon TL’lik bir gelirin sahibi olacaktı. Tüm müşteri bağlantılarını yaptığımız, aktivite yerlerini belirlediğimiz ve Altay Spor Kulübü’nün hayatiyetinin bağlı olduğu bu iki proje için sayın belediye başkanlarımızdan yanıt bekliyoruz. Diğer yandan başta İzmir Valisi M.Cahit Kıraç olmak üzere, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sabri Sadıklar, Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, Menderes Belediye Başkanı Ergun Özgün’ü tesis, İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş’ı yeni gelir kaynakları bulma önünde ziyaret edip, AK Parti İl Başkanı Ömür Kabak’ı tesislerimizde ağırladık. İzmir Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz’ a da nezaket ziyaretinde bulunduk. Ayrıca Konak Belediye Başkanı Sayın Dr. Hakan Tartan’dan da randevu talep ettik.
Tüm ziyaret ve kabullerde kulübümüzün mali portresini anlattık. İki projenin öneminin altını çizdik. İzmir’e 7 milyon TL gelir getirecek bu iki proje için işbirliği içerisine girmemiz gerektiğini söyledik. Bugüne kadar sadece “para istemekle” suçlanan bizler, her türlü etüdü yapılmış, müşterileri bulunmuş projelerle ortaya çıktık. Ligin başlamasına sayılı günler kala projelerimiz için halen yanıt bekliyoruz.
Altay Alsancak Stadı reklam alanları, gıda ve ulaşım sponsorluklarıyla ilgili geniş çaplı açıklamayı da önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşacağız.
Takımımızın Spor Toto Süper Lig yolundaki mücadelesine sağlam temeller üzerinde başlayabilmesi için bu projelerin hayata geçmesinin çok önemli olduğunu hatırlatır, bu bilgileri spor kamuoyuna sunarız.
 15 yorum 2252 tekil okunma
    Bu habere toplam 15 yorum yaplmtr.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek iin ye girii yapnz.