ilaç rehberi enerji
Altay
       
Üye Girişi
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

TRT Maçımızı Yayınlamıyor

09 Ağustos 2010 15:43  
TRT, ilk üç hafta Altayımızın maçını yayınlamıyor.

Olaylı Diyarbakırspor maçını yayınlamayan TRT, üçüncü haftada Diyarbakır deplasmanında oynacayağımız maçı da canlı yayınlamıyor.
İlk üç haftanın programı ve yayınlanan maçları şu şekilde

-1. HAFTA-

20 Ağustos Cuma:
21.00 Adanaspor-Mersin İdmanyurdu (Adana 5 Ocak) - TRT 1

21 Ağustos Cumartesi:
21.00 Kayseri Erciyesspor-Orduspor (Stadı daha sonra açıklanacak)
21.00 Samsunspor-Akhisar Belediyesspor (Samsun 19 Mayıs) - TRT 3

22 Ağustos Pazar:
16.30 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)
21.00 Diyarbakırspor-Çaykur Rizespor (Diyarbakır Atatürk-Seyircisiz)
21.00 Karşıyaka-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Alsancak) - TRT 1
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Altay (Stadı ve saati daha sonra açıklanacak)

23 Ağustos Pazartesi:
21.00 Denizlispor-Güngören Belediyespor (Denizli Atatürk) - TRT 3
Kartalspor (Bay)

-2. HAFTA-

28 Ağustos Cumartesi:
16.00 Orduspor-Giresunspor (Ordu 19 Eylül) - TRT 1
16.30 Güngören Belediyespor-Kayseri Erciyesspor (Mimar Yahya Baş)
21.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Denizlispor (Kamil Ocak) - TRT 3

29 Ağustos Pazar:
16.30 Akhisar Belediyespor-Diyarbakırspor (Akhisar Belediye)
16.30 Kartalspor-Adanaspor (Kartal)
16.30 Mersin İdmanyurdu-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Tevfik Sırrı Gür)
21.00 Altay-Samsunspor (Alsancak)
21.00 Çaykur rizespor-Karşıyaka (Yeni Rize) - TRT 1
Boluspor (Bay)

-3. HAFTA-

11 Eylül Cumartesi:
16.30 Orduspor-Güngören Belediyespor (Ordu 19 Eylül) - TRT 1
19.00 Karşıyaka-Akhisar Belediyespor (Alsancak)
19.00 Diyarbakırspor-Altay (Diyarbakır Atatürk)
19.00 Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)
19.00 Adanaspor-Boluspor (Adana 5 Ocak) - TRT 1
16.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Kartalspor (Stadı daha sonra açıklanacak)

13 Eylül Pazartesi:
20.00 Samsunspor-Mersin İdmanyurdu (Samsun 19 Mayıs) - TRT 3
Kayseri Erciyesspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (Stadı ve saati daha sonra açıklanacak)
Giresunspor (Bay)
 



19 yorum 1795 tekil okunma
    Bu habere toplam 19 yorum yapılmıştır.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek için üye girişi yapınız.