Kadrolar Yayın Arşiv

Güngören Bld. İlk 11

 1. 16

  Süleyman Küçük

 2. 52

  İsa Kaykun

  130'50
 3. 5

  Babacar Diallo

 4. 28

  Hasan Yiğit

 5. 37

  Hakan Arslan

  41
 6. 4

  İbrahim Arıkan

 7. 8

  Özgür Ergün

 8. 6

  Turan Kuş

  71'
 9. 7

  İsmail Özgür Göktaş

  76'
 10. 77

  İlkay Margiliçli

  74'
 11. 11

  Semih Türe

  8

Güngören Bld. Yedekler

 1. 33

  Orhan Altay

 2. 76

  Turgut Gönültaş

 3. 15

  Celal Aras

 4. 17

  Emrah Kol

  184' 71'
 5. 34

  Seçkin Bektaş

 6. 10

  Ersin Şahin

  79 76'
 7. 39

  Murat Baytaroğlu

  74'

Teknik Direktör

 • Metin Altınay

Güngören Bld. ALTAY Canlı Yayın

MAÇIN SONUCU: 2-2

90+1.dakika: Maça 3 dakika ilave edildi.

90.dakika: Cenk ile sağ kanattan kullandığımız kornerde Sadık 2 defans oyuncusunun arasından kafayı vurmayı başardı ama top auta çıktı.

88.dakika: 2-1'den sonra oyunu kontrol altına alamayan ekibimiz bu dakikalarda da rakibe pozisyonlar veriyor.

84.dakika: Sağdan gelişen Güngören atağında 17 numaralı futbolcu ceza sahamızda boş kaldı. Rakip futbolcu rahat bir şekilde topu filelerimize gönderdi.

82.dakika: Kullandığımız korner sonrası top Güngörenlilerde kaldı.

81.dakika: Kaleye 30 metre uzaklıktan serbest atış kazandık. Yiğitcan'ın kaleye yerden sert şutu rakipten kornere çıktı.

79.dakika: Murat Karakoç'la başlatacağımız atakta Ersin, Murat Karakoç'a müdahale etti. Bu pozisyondan sonra Ersin sarı kart gördü. Şimdi faul atışıyla oyuna başlıyacaz.

77.dakika: 2. golün ardından Güngören biraz daha baskılı oynamaya başladı. Gelişen Güngören atağında ilk golde olduğu gibi Mandanda topu elleriyle tuttu, rakibin müdahalesiyle top boşa çıktı. Ancak hakem bu kez pozisyona faul verdi.

76.dakika: 7 numaralı İsmail oyundan çıkarken 10 numaralı Ersin oyuna giriyor. Değişiklik sonrası gelişen tehlikeli Güngören atağında Yiğitcan çok önemli bir pozisyonda topu uzaklaştırdı.

75.dakika: Güngören Belediyespor'un sağ kanattan kullandığı serbest atışta defansımız topu uzaklaştırdı.

73.dakika: Taraftarlarımız ekibimize müthiş destek veriyor. İstanbul Büyük Altay sesleriyle inliyor.

72.dakika: Güngören'de 77 numaralı İlkay çıkıyor, 39 numaralı Murat oyuna giriyor.

69.dakika: Orta saha çizgisinden Yiğitcan topu ceza sahasına doldurdu. Sadık topu karşıladı. Sadık'ın Mehmet'e müthiş indirdiği topu Mehmet Şen aynı güzellikte kaleye gönderdi. Şimdi durum 1-2

66.dakika: Mehmet Şen'in Cenk Ahmet'e ulaştırdığı top sonrası Cenk ceza sahasına girdi. Rakip tarafından ceza sahasın içerisinde düşürülen Cenk penaltı bekliyor. ama hakem ne Cenk'e kart veriyor, ne de penaltı. Taraftarlarımızın hakeme büyük tepkisi var.

65. dakika: Yine Cenk ile geliştirdiğimiz atakta rakibine yaptığı müdahale nedeniyle karşılaşmanın hakemi Cenk'e sarı kartını gösterdi.

64. dakika: Cenk Ahmet sağdan geliştirdi atakta topu Bakouboula'ya verdi. Bakouboula'nın vuruşu ise kaleci Süleymanda kaldı.

63. dakika: Taraftarımızın gol sonrası büyük sevinci görülmeye değer.

62. dakika: Cenk Ahmet'in kullandığı kornerde Mehmet'in kafasından seken top Yiğitcan'ın önünde kaldı. Yiğitcan'ın vuruşu ile maçta beraberliği yakaladık.

60. dakika: Geliştirdiğimiz hızlı atak sonrası Mehmet Şen'in ceza sahası içindeki vuruşu direkten döndü, rakip topu kornere gönderdi.

59. dakika: Kontraatağa çıktığımız sırada Güngörenli İsa, Cenk'i arkadan çekti. Cenk dengesini kaybetmeyip tehlikeli olabilecek bir atağı başlatıyor olmasına rağmen hakem oyunu durdurdu ve İsa'ya sarı kart verdi.

58. dakika: Yiğitcan'ın caza sahasına doldurduğu topa Bakouboula'dan önce Süleyman çıkıp sahip oluyor. Oyun orta saha mücadelesi şeklinde devam ediyor.

55. dakika: Okay çıkıyor yerine Sadık karşılaşmaya dahil oluyor.

54. dakika: Karşılaşma durduğunda Sadık oyuna girecek.

52. dakika: Kendi yarı alanımızdan kullandığımız serbest atışta topu rakip ceza sahasına doldurduk fakat rakip atağı uzaklaştırdı.

50. dakika: Geliştirdiğimiz atakta Mehmet Şen topu Okay'a bıraktı fakat topu yine Güngörenli oyunculara kaptırdık.

49. dakika: Ekibimiz ilk yarıya göre daha önde oynuyor. Etkisiz Güngören atağında top kalecimizde kaldı.

48. dakika: Orta sahadan Özkan'ın doldurduğu topta Güngören'li futbolcunun ayağının kayması sonrası top Okay'ın önünde kaldı. Etkili olabilecek bir atakta Okay'ın ortasında top auta gitti.

46. dakika: 2. yarı Altayımızın vuruşuyla başlıyor.

Maç Arası Notu (2): Ekibimiz ikinci yarıya Hasan Uğur - Mehmet Şen değişikliği ile başlıyor.

Maç Arası Notu (1): Gol noktalarında etkisiz kalan ekibimizde 2. yarı Mehmet Şen oyuna girebilir.

İLK YARI SKORU: 1-0

45. dakika: Sağ kanattan gelen atakta rakibine müdahale eden Murat Karakoç sarı kart gördü. Hakem ilk yarıya 1 dakika uzatma ilave ediyor.

43. dakika: Süleyman'ın kullandığı sayısız aut, degaj atışından biri ile yine oyun başladı. Ataklarımız çok etkisiz kalıyor.

41. dakika: Wasswa orta sahada faul kullanacağı sırada onu yavaşlatan ve önünü kesen Güngören'li Hakan sarı kart gördü.

40. dakika: Tayfun sağ kanata, Cenk Ahmet'e verdi. Cenk Ahmet içeri deplase oldu. Ceza sahasına girdiğinde ikili mücadele sırasında hakem Güngören lehine faul kararı verdi.

38. dakika: Kullandığımız köşe atışı kaleci Süleyman'da kalıyor.

37. dakika: Süleyman'ın kullandığı topu orta sahada yakaladık. Bakouboula'ya doldurduğumuz topta Bakouboula caza sahasında yere düştü. Ardından rakip topu kornere gönderdi.

34. dakika: Geliştirdiğimiz en etkili ataklardan birinde Cenk Ahmet topu Waswa ya taşıdı fakat Waswa'nın şutu kaleci Süleyman'da kaldı.

32. dakika: Futbolcularımız karşılaşmanın hakemine uzun süre itiraz etti, fakat hakemin kararı değişmedi.

31. dakika: Kullanılan kornerde Mandanda penaltı noktası üzerinde iki eliyle topu tuttu. Mandandaya yapılan müdahaleyi hakem görmezden gelirken kalecimizin ellerinden çıkan top rakibin önünde kaldı, ilk vuruşu Ufukhan çizgiden çıkarsada ikinci şut ağlarımıza gitti.

29. dakika: Yiğitcan'ın uzaklaştırmak istediği top rakipte kaldı. Güngören'li futbolcunun sağdan tehlikeli vuruşunda Mandanda topu kornere çeldi.

27. dakika: Hem Altayımız hem rakip Güngören, net pozisyon bulmakta oldukça zorlanıyor.

25. dakika: Ekibimizde özellikle defans hattı çok başarılı bir oyun çıkartıyor. Biz sağ kanattan Cenk Ahmet'le orta sahayı geçmeye çalışırken, rakibimiz ise uzun toplarla pozisyon yakalamaya çalışıyor.

23. dakika: Güngören'in sol kanadımızdan kullandığı köşe atışını Güngören'li futbolcu dışarıya gönderiyor.

21. dakika: Coşkun hoca sürekli Hasan Uğur'u yanına çağırıyor ve direktifler veriyor. Hasan'ın da bu talimatları arkadaşlarına ilettiği gözleniyor.

20. dakika: Geliştirdiğimiz atakta etkisiz şutumuz Güngören kalecisi Süleyman'da kalıyor.

19. dakika: Sol kanattan gelişen Güngören atağını Ufukhan uzaklaştırıyor. Cenk Ahmet'le atağa çıkıyoruz.

17. dakika: Güngören'in ceza sahamıza doldurduğu topu Yiğitcan kafa ile uzaklaştırdı. Özkan ve Yiğitcan tüm hava toplarına hakim görünüyorlar.

16. dakika: Sağ kanattan Cenk Ahmet'le ileri çıkıyoruz. 2 Güngören'li oyuncuyu geçen Cenk ardından topu kaptırıyor.

14. dakika: Orta yarı alanımızda Wasswa ve Tayfun hazırlık pasları yapıyor. Güngören'li futbolcuların yoğun presi oyun kurmamızı engelliyor. İçeri doldurduğumuz top kaleci Süleyman'da kaldı. Süleyman sağdan oyunu başlattı.

13. dakika: Şuan Güngören sağ kanattan taç atışı kullanıyor. Kaptığımız top ile atağa çıkarken Bakouboula topu kaptırdı. Şimdi top Güngörende.

12. dakika: Hasan Uğur'la kullandığımız korner atışını değerlendiremedik.

11. dakika: Ceza sahası dışından serbest atış kullanıyoruz. Sağ kanattan Cenk Ahmet'le kullandığımız atışta Wasswa topa vurdu. top defansa çarpıp kornere çıktı.

8. dakika: Orta sahada Cenk Ahmet'e sert bir müdahale yapan Güngören Belediyespor'lu Semih Türe, hakemden sarı kart gördü.

7. dakika: Maç orta saha mücadelesi şeklinde geçiyor.

5. dakika: Aut atışı sonrası dönen topta Güngören korner kazandı. Güngören 8 kişi ile sahamıza geldi. Etkisiz korner atışını sahamızdan uzaklaştırıyoruz.

4. dakika: Turan'ın ceza sahamıza yaptığı ortasını Mandanda yumruklarıyla uzaklaştırdı. Mandanda aut atışını kullanıyor.

2. dakika: Wasswa presle topu kaparak Cenk ahmet'e gönderdi. Cenk Ahmet içeri hareketlendi ama defans araya girerek topu kornere gönderdi. Karakoç'la kullandığımız topta Yiğitcan'ın etkisiz vuruşu sonrası top auta çıktı.

1. dakika: Güngören sol kanattan etkili geldi ama ileri uç oyuncuları topu auta gönderdi.

MAÇ BAŞLIYOR: Takımlar seromoniye çıktı, Güngören Bordo forma ile ekibimiz ise çubuklu forma ile sahada yerini aldı. İstiklal Marşı okunuyor... Yiğitcan ve Turan top-kale seçimini yaptı. Ekibimiz kenetlendi ve galibiyet yemini ediyor.

Son 5 dakika: Mimar Yahya Baş Stadyumunun zemini futbol oynamaya pek elverişli değil, hava sıcaklığı ise futbol oynamaya müsait durumda.

Son 30 dakika: Yaklaşık 100 kadar taraftarımız ekibimizi bu zorlu karşılaşmada desteklemek için Mimar Yahya Baş Stadyumundaki yerini aldı. Taraftarlarımız, bütün oyuncularımızı tek tek tribüne çağırıyor.

Giriş:
Bilgi 2: Tarayıcınızı F11 tuşu ile tam ekran moduna geçirebilir ve daha güzel bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Bilgi 1: Sitemiz en iyi, açık kaynak kodlu olan Mozilla ve türevi tarayıcılar ile görüntülenir.

ALTAY İlk 11

 1. 35

  Parfait Mandanda

 2. 19

  Murat Karakoç

  45
 3. 4

  Özkan Serbest

 4. 5

  Yiğitcan Erdoğan

  162'
 5. 21

  Ufukhan Bayraktar

 6. 34

  Cenk Ahmet Alkılıç

  65
 7. 18

  Tayfun Seven

 8. 6

  Hassan Wasswa

 9. 77

  Hasan Uğur

  46'
 10. 38

  Georra Bakouboula

 11. 14

  Okay Yokuşlu

  55'

ALTAY Yedekler

 1. 12

  Ali Şaşal

 2. 24

  Burak Çalık

 3. 93

  Aytaç Kara

 4. 9

  Mehmet Şen

  169' 46'
 5. 80

  Sadık Buzoğlu

  55'
 6. 32

  Evren Avşar

 7. 61

  Yüksel Kayaalp

Teknik Direktör

 • Coşkun Demirbakan

ARŞİV

Altay YSKA Ana Sayfa sporzip.com

YÜKSEL Kİ SEN KARARSIN AY