ilaç rehberi enerji
Altay
�ye Giri�i
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

Yaylım Ateşi

27 Mayıs 2012 03:01  
Eski teknik direktörler Başkanımız Ömer Hızlıok'u topa tuttu.

Haber Yeni Asır gazetesinde yayınlandı.

Altıparmak: "Yalancı bir başkanla çalıştım. Yalanlar ile Altay yönetilemez. Parası yok, ama yalanı çok. Şimdi de mağduru oynuyor"

Tekelioğlu: "Kandırıldığım için camiadan özür dilerim. Başkan sayesinde 20 yıllık itibarımı bir yılda kaybettim. Herkese yalan söyledi. Cebinden 800 bin lira verdiğine de inanmıyorum."

Kırtoğlu: "Kendimi takımla başkanın savaşının ortasında buldum. Tutarsızlıkları beni çok yıprattı. Son kandırılan kişi de benmişim"

Altay Başkanı Ömer Hızlıok ile teknik kadro arasında yaşanan gerilim dünkü açıklamalarla adeta tavan yaptı. Hızlıok'un eleştirdiği teknik direktörler Mehmet Altıparmak ile Toprak Kırtoğlu ve sportif koordinatörlük yapan Cenk Tekelioğlu başkana cevap vermekte gecikmedi. Hızlıok'un sürekli yalan söylediğini belirten Altıparmak, "Yalancı bir başkanla çalıştım. Yalanlarla Altay asla yönetilemez. Parası yok, ama yalanı çok. Beni, futbolcu ayrımcılığıyla suçlamış. Takımı yeni baştan kurduk. Bu durumda nasıl adam ayırırım? 20 genci kampa alıp götüren de benim. Abdulkadir ile İsa sürekli sakattı, İsmet'i ilk oynatan benim. Şampiyon olacak takımı doğru kararlarıyla, Play Off'a bile bırakmadı. Mağdur edildik, şimdi mağduru oynuyor" dedi.

"Başkan, yüzüne yaptığı yanlışları söylenmesini kibir olarak algılamış" diyerek sitem eden Kırtoğlu ise, "Süper Lig'de zirveye takım oynattık, beni tanıyan 10 kişiden 3'ü kibirli desin, diplomamı yırtarım. 1 Altaylı, 1 Altaylı'yı suçlayıp başarısızlığı, kendisine bakmadan günü kurtarmak için bunu yapıyorsa, Altay geleceğini kaybeder. Futbolcular ile başkanın savaşının ortasında yaylım ateşinin içine düştüm. Para istiyorlar diye gelir gelmez 3-4 futbolcuyu kadro dışı bırak dedi, bende (Bunu yapmam. Siz bırakın) dedim. Başkanın tutarsızlıkları beni çok yıprattı. Son kandırılan da benmişim" diye konuştu.

Herkesin uyarmasına rağmen Hızlıok'la çalıştığı için camiadan özür dileyen Tekelioğlu şöyle konuştu: "3 aydır susuyordum, ama yeter. Sayesinde 20 yıllık itibarımı 1 yılda kaybettim. Sebzeciden turizmcilere kadar herşeyle ben uğraştım, ödeme olmayınca rezil oldum. Personel maaşlarını verilmedi. Söylemleri ile eylemleri birbirini tutmadı. Altay'ı kullanıp hep bir yere gelmek istedi. Futbolcular başkanla aynı masada olmak istemiyordu. Biz kolej havası yaratalım derken, yalan dünya yaratıldı. Oyuncular bana (Seni kullanıyor, biz de sen varsın diye susuyoruz) dediler, hep yalanlar sıralandı. Bize sezon başı sürekli 'tamahkar ile sahtekar' hikayesini anlattı, yaptığı ortada. Primleri yöneticilerin kredi kartlarından çekip ödedik. Beni Erdal'a rezil etti. 1 ay içinde öderim dediği borcu 5 ay sonra çekle ödedi. Şimdi timsah gözyaşlarını gidip başka yerde akıtsın. Cebinden 800 bin lira verdiğine de inanmıyorum."
 65 yorum 3069 tekil okunma
    Bu habere toplam 65 yorum yaplmtr.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek iin ye girii yapnz.