ilaç rehberi enerji
Altay
�ye Giri�i
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

Tesislerimizde Moral Yemeği

10 Mart 2012 16:11  
Taraftar temsilcilerimizden sonra camia büyükleri de takımımızla yemekte buluştu.

Divan Kurulumuz, olağan toplantısını 09.03.2012 Cuma günü Gaziemir Kutlu Aktaş Tesislerimizde gerçekleştirdi. Yönetim kurulu başkanımız Sn. Ömer Hızlıok’un da katıldığı toplantıya Divan kurulu başkanımız Sn. Kemal Zorlu, divan kurulu üyelerimiz Sn. Hayri Yorgancıoğlu, Sn. Ali İkier, Sn. Engin Denizmen, Sn. Mehmet Erdoğan, Sn. Tamer Kanböre, Sn. İsmail Ersel, Sn. Cemali Kırmızıoğlu ve Sn. Eren Gevgeli katıldı.

Divan kurulumuz, toplantının ardından teknik heyet, futbolcular ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte akşam yemeği yerken, yemeğe eski klüp ve federasyon başkanlarından Sn. Mahmut Özgener de katılarak moral verdi.

Divan kurulu başkanımız Sn. Kemal Zorlu yemek sırasında yaptığı konuşmada Altay sevgisini dile getirerek “Tek bir gecem yoktur ki kafamı yastığa koyduğumda Altay’ı düşünmeden uyuyabileyim. Bu sevgi çok farklı bir şey” diyerek futbolculara hitaben “Maçlar kazanılır, kaybedilir ama mücadeleden asla vazgeçmemelisiniz. Bu sene şampiyon olarak Altay tarihine geçme fırsatınız var. Bunu değerlendirin” dedi.

Daha sonra söz alan geçmiş dönem kulüp ve federasyon başkanlarından Sn. Mahmut Özgener ise federasyon başkanlığı yaptığı 4 yıl boyunca kulübe gelemediğini ve bugün tesislere girerken büyük bir heyecan duyduğunu belirterek “ Altay nerede ve ne şartlarda olursam olayım asla aklımdan çıkmayan bir tutku” diyerek yaşamından ve anılarından örnekler verdi. Özgener futbolculara hitaben yaptığı konuşmada “Her şeyden önemlisi inanmak, inanç özgüveni artırır. Mücadeleden asla vazgeçmeyin” dedi.

Divan Kurulu Üyelerimiz Sn. Hayri Yorgancıoğlu, Sn. Tamer Kanböre ve Sn. Eren Gevgeli’nin Altaylılık duruşu ve anılarına yer verdikleri konuşmalarının ardından söz alan yönetim kurulu başkanımız Sn. Ömer Hızlıok, camiamızın birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bu önemli günlerde kendilerini yalnız bırakmayarak tesislerimizde bir araya gelen herkese teşekkür ederek “Yeni Malatya Spor müsabakası öncesinde taraftar temsilcilerimiz ve yönetim kurulumuzun da katılımıyla takımımızla yemek yemiş ve moral bulmuştuk. Bugün de camiamızın büyükleriyle bir araya gelerek moral bulduk. Yeni Malatya Spor müsabakası öncesinde yapmış olduğumuz gibi, Balıkesirspor müsabakası öncesinde de maçın primlerini muhasebeye bıraktık, bunu bir uğur olarak kabul ediyoruz. Alınan karar gereği Balıkesir’e gelemeyen taraftarlarımızın, takımımızın galibiyetinin ardından bizi dönüş yolunda karşılamasını ve İzmir’e mutlu bir şekilde dönmeyi arzu ediyoruz” dedi.

Kaynak: Resmi Site

 5 yorum
    Bu habere toplam 5 yorum yaplmtr.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek iin ye girii yapnz.