ilaç rehberi enerji
Altay
�ye Giri�i
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

Okay Yokuşlu Kayserispor'da

27 Haziran 2011 12:27  
Yıldız oyuncumuz, tarihimizin en yüksek bonservis bedeliyle Süper Lig ekibine verildi.

YÖNETİM kurulumuz, Türkiye’de transfer gündeminin baş köşesine oturan yıldız futbolcumuz Okay Yokuşlu’yu, Spor Toto Süper Lig takımlarından Kayserispor’a verdi. Başta Fenerbahçe ve Galatasaray olmak üzere Gaziantepspor, Samsunspor, Gençlerbirliği ve Manisaspor’un da istediği Okay Yokuşlu’nun Kayserispor’a transferinden kulübümüz, 2 milyon 300 bin TL bonservis bedeli alacak.

TARİHİ REKORA ULAŞILDI

Geçtiğimiz sezonlarda Gökhan Değirmenci ve Eren Güngör’ü Kayserispor’a, Musa Çağıran’ı Galatasaray’a vererek Türkiye’nin en büyük yetiştirici kulübü kimliğini hakettiğini gösteren kulübümüz, Okay Yokuşlu’yla birlikte kulüp tarihimizin en yüksek bonservis bedelini elde etmeyi başardı. Son iki sezonda Altay ve milli takım formalarıyla 82 maça çıkan, özellikle ay-yıldızlı forma altındaki performansıyla Avrupa’nın bile takibine giren 17 yaşındaki oyuncumuz, önümüzdeki günlerde Kayserispor’la sözleşme imzalayacak.

TÜRKİYE’NİN YENİ YILDIZI

Okay Yokuşlu’nun Türk futbolunun yükselen yıldızı olduğunu belirten Başkanımız Ahmet Taşpınar, “Bana göre Kayserispor, yılın en büyük transferini gerçekleştirdi. Altay Kulübü ise tarihinin en yüksek bonservis bedelini elde ederken yetiştirici kulüp kimliğinin zirvesine ulaştı. Okay Yokuşlu transferinin her iki kulüp için de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ADINA SAHA YAPILACAK

Taşpınar, Okay Yokuşlu’nun transferiyle birlikte Altay’da yeni bir dönemin başlayacağının da müjdeleyerek, “Vali Kutlu Aktaş Tesisleri‘nin girişindeki otopark alanına halı saha inşa ediyoruz. Burası; Okay Yokuşlu Halı Sahası olacak ve bundan böyle altyapımızdan çıkarak kulübüne para kazandırıp ayrılan her futbolcumuz adına bir halı saha yapılacak. Böylelikle hem kalıcı gelir hanemize yeni bir kalem ekleyecek hem de diğer oyuncular için özendirici bir şey yaratılacak” diye konuştu.

YASAK İÇİN START ZAMANI

Okay Yokuşlu’nun Kayserispor’a gidişinin hemen ardından transfer yasağını kaldırmak için düğmeye bastıklarını da sözlerine ekleyen Başkan Taşpınar, “Transfer yasağını oluşturan yerli futbolcular ve teknik adamlarla görüşmelere başlıyoruz. Bu hafta içinde yasağı kaldırmayı planlıyoruz. Dosyaları TFF’de olan bir çok eski oyuncu ve teknik direktörle geçen hafta görüşerek önemli mesafe katettik. Hafta sonuna kadar tüm çalışmalarımızı sonuçlandırmış olacağız” dedi..

altay.org.tr

YSKA olarak Okay kardeşimize emeklerinden dolayı teşekkür eder, yeni kulübünde başarılı bir sezon geçirmesini dileriz…
 17 yorum
    Bu habere toplam 17 yorum yaplmtr.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek iin ye girii yapnz.