ilaç rehberi enerji
Altay
�ye Giri�i
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

Dört teknik direktör ortak basın toplantısı düzenledi

14 Mayıs 2009 17:49  
1. Lig Play-Off'da mücadele edecek 4 takımın teknik direktörü, TSYD Ankara Şubesi'nde basın toplantısı düzenledi.

Yenikent ASAŞ Stadı'nda yarın yapılacak karşılaşmalar öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan, Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, Karşıyaka Teknik Direktörü Reha Kapsal, Kasımpaşa Teknik Direktörü Besim Durmuş ve Altay Teknik Direktörü Tahir Karapınar, ''Herkesin (Bu takım Süper Ligi hak etti) dediği takım çıksın'' ortak görüşünde birleştiler.

Toplantıda ilk sözü alan Boluspor Teknik Direktörü Serhat Güller, 2. kez play-off'a katılma şansı yakaladıklarını belirterek, ''Bu şansımızı en iyi şekilde değerlendirmeyi düşünüyoruz. Play-off'taki diğer takımlara göre kurumsallaşma anlamında biraz öndeyiz diye bilirim. Ancak bu sezon yeni bir kadro kurduk, bu anlamda da pek deneyimliyiz diyemem. Yarınki rakibimiz Karşıyaka'ya göre hem fizik, hem de moral ve motivasyon olarak daha iyi durumdayız. Lig'de her 2 maçta da Karşıyaka'ya mağlup olduk. Bu durum da bizim için ayrı bir motivasyon olacak'' diye konuştu.

Karşıyaka Teknik Direktörü Reha Kapsal ise, ekonomik olarak zor günlerden geçtiklerini ifade ederek, ''1. Lig'de ekonomik sıkıntıdan dolayı devre arasında transfer yapmayan tek takımız. Bu şartlar altında camiamıza 13-14 sene sonra böyle bir heyecan yaşattığımız için mutluyuz. Rakiplerimiz play-off'ta daha önce final oynamış takımlar. Hedefimiz Pazar günü buradan Süper Lige çıkmış olarak ayrılmak'' dedi.

Kasımpaşa Teknik Direktörü Besim Durmuş da, daha önce play-off'da mücadele etmiş bir takımın başında bulunduğu için şanslı olduğunu vurgulayarak, şöyle konuştu: ''Geçen sezondan devam eden genç oyuncularımla birlikte yaptığımız takviyelerle genç ve dinamik bir kadro oluşturduk. Play-off'un içinde bulunmak güzel. Daha önce bu güzelliği yaşamış bir takımın başında bulunuyorum. Burada favori gibi gözüksek de futbol oynanmadan kazanılmaz. Deneyimli bir takım olarak herkesin hak eden takımın çıktığını belirttiği söylemlerle karşılaşmak istiyoruz.''

Altay Teknik Direktörü Tahir Karapınar ise, lige şampiyonluk hedefiyle başladıklarını belirterek, şunları söyledi: ''Bu hedefimiz yerine getiremedik, ancak sonuçta play-off'tayız. Burdan da hak edenin kazandığı bir play-off olmasını diliyorum. Altay olarak Süper Lig'e büyük bir özlemimiz var. İzmir'in de büyük özlemi var. Amacımız uzun yıllar oynadığımız Süper Lig'e tekrar dönmek.''

Kaynak:www.tff.org
 1 yorum 1156 tekil okunma
    Bu habere toplam 1 yorum yaplmtr.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek iin ye girii yapnz.