ilaç rehberi enerji
Altay
�ye Giri�i
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

Kaptanımız Yiğitcan'dan Önemli Açıklamalar

09 Mart 2011 11:53  
Kaptanımız Yiğitcan Erdoğan, 'Her şey sona erecek' dedi.

Sıkıntılı ve zor bir süreçten geçmekte olan ekibimizde, takım kaptanımız Yiğitcan Erdoğan resmi sitemizden önemli açıklamalarda bulundu.

Takım kaptanımız Yiğitcan Erdoğan, ekibimizin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan mutlaka uzaklaşacağını söyledi. Bu sezon “şanssızlık “ adı altında yaşanacak her şeyi gördüğümüzü vurgulayan Yiğitcan Erdoğan, “Ama artık bunun da bir sonunun olduğunu düşünüyorum. Takımı bu hale getiren bizsek, bu durumdan çıkaracak kişiler de yine biziz” dedi.

Şanssızlık zincirinin sezon başından bu yana sürdüğünün altını çizen kaptanımız, “Yüksel’in kampta ayağının çatlaması, 13 topumuzun direkten dönmesi, rakiplerin vurduğu topların direğe çarpıp içeri girmesi, uzatma dakikalarında yenilen goller, Tavşanlı maçındaki gibi İzmir tarihinin görmediği bir yağmur… Ne varsa yaşadık… Orduspor maçında, Ali Çamdalı’nın vurduğu topun gol olmasını kim, hangi akıl mantıkla açıklayabilir” diye konuştu.

Golsüz sona eren Diyarbakırspor karşılaşması dışındaki Tavşanlı, Samsunspor, Denizlispor, Karşıyaka ve Orduspor maçlarında iyi futbol oynadıklarını sözlerine ekleyen Yiğitcan Erdoğan, “Diyarbakırspor maçı bizim ayıbımızdır, bunu kabul ediyorum. Ancak diğer maçların hangisinde kaybetmeyi hak ettik. Herkes elini vicdanına koysun. Gerçekten kelimelerle anlatılmayacak şanssızlıklar yaşıyoruz ve bunu mutlaka bitireceğiz” dedi.

Takımın geldiği noktadan yönetimin sorumlu olmadığının da altını çizen Yiğitcan Erdoğan, “Sezon başında bu takımın bu noktaya gelebileceğini iddia edebilirdi. Murat Hacıoğlu mu, Murat Karakoç mu, ben mi,Ufukhan mı, Tayfun mu veya Burak mı bu ligin düzeyinde değil? Çoğu, geçen sezon şampiyon olan takımlarda forma giyen oyuncular. Hepsi doğru tercihler… Bence; gelinen noktaya göre yorum yapmak, yanlışların en büyüğü olacaktır” şeklinde konuştu.

Yönetimin, üzerine düşen maddi-manevi tüm sorumlulukları yerine getirdiğini de vurgulayan Altay kaptanı, “Takımda kimsenin alacakları-verecekleriyle ilgili bir sorunu yok. Şu günlerde gerçekten kritik günler yaşıyoruz. Tüm kalbimle söylüyorum ki; alınan sonuçlara herkesden fazla bizler üzülüyoruz. Altay Kulübü’nü hakettiği noktaya mutlaka ama mutlaka taşıyacağız. Herkes bize güvensin” dedi.

Lig sonuna kadar herkesin yaşadığı sorunları rafa kaldırması gerektiğini belirten kaptanımız, “Zor ve bir o kadar da sancılı günler geçiriyoruz. Biz futbolcular olarak sadece elimizden geleni değil, her şeyimizi bu yola koyma sözü veriyoruz. Tek istediğimiz, içinde bulunduğumuz durumdan çıkana kadar, Altay Kulübü’nü oluşturan tüm yapı taşlarının bize güven ve destek vererek bu hedefe odaklanmasıdır” yorumu yaptı.
 21 yorum
    Bu habere toplam 21 yorum yaplmtr.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek iin ye girii yapnz.