ilaç rehberi enerji
Altay
�ye Giri�i
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

Birlik Çağrısı

01 Şubat 2011 17:14  
Zor günler yaşayan kulübümüzde, bu sancılı dönemi atlatmak için destek çağrısında bulunan Sayın Ömer Hızlıok'un görüşleri.

Değerli basın mensupları,

Kulübümüzün yaşadığı sıkıntılar ve futbol takımının sergilediği tablo Altay’a gönül vermiş insanlar olarak büyük üzüntü yaşamamıza neden olmaktadır. Takımımızın arka arkaya aldığı yenilgiler ve başarısız sonuçlar camia içinde büyük moral kırıklığı yaratmaya başlamıştır.

Son haftalarda alınan sonuçlar nedeniyle önümüzdeki dönemde yaşanması muhtemel kaygılar taşımaktayız. Bu kaygılar sadece bizim değil, bir süre önce, “Felakete Gidiyoruz” açıklamasıyla camiamızı toparlamaya çalışan divan başkanımız Hanri Bensuz’un da görüşüdür.

Sezon başından beri camia olarak hiçbir eleştiri getirmeden sessizliği sürdürmek, yarın bu sessizliğin başrol oyuncusu olarak bizlere de, “Destek Vermediniz” eleştirisi getirilmesine neden olacağını düşünmekteyiz. Çünkü burada önemli olan Altay’dır. Kongre bitmiştir. Kongreye katılan adayların rekabeti de kongreyle birlikte sona ermek zorundadır. Altay camiasına yakışan da budur.

Ancak görmekteyiz ki; futbol takımımızın yaşadığı sıkıntılar nedeniyle, yönetim kurulumuz da ağır baskılar altındadır. Yaşanan olayları burada zikretmeye gerek yok. Çünkü barışı sağlamak ve takımı kurtarmak için destek vermek zorunda olduğumuz biliyoruz.

Sayın Başkan Ahmet Taşpınar’ın çeşitli olaylar nedeniyle yaşadığı olumsuzlukların takıma da yansıdığı bir gerçektir. Aşırı yük nedeniyle stres altında olan sayın başkana destek olabilmek için büyüklerimizle görüşüp elimizden geleni yapmak düşüncemizi paylaştık.

Yönetim kurulumuzun onaylaması halinde, fiilen, manen ve maddeten verilecek görevi yapmaya hazır olduğumuzu tüm kamu oyuna bildiririz. Amacımız yetki almak, yetki kullanmak değil, yönetim kuruluna destek olmaktır. Bu desteği tüm camia dinamiklerini harekete geçirerek canlı tutmak asli görevimiz olacaktır.

Takımımızın yaşayacağı kötü günlerin vebali hepimizin boynuna olacaktır. Yarın çok geç olabilir. Bank-Asya 1. liginde mücadele kızışmaya başlamıştır. Böyle bir mücadelede takımımızı yalnız bırakmayı kendimize yakıştıramıyoruz. Şu anda bulunduğumuz Bank-Asya 1. ligi Türk futbolunun cazibe merkezi haline gelmektedir. Önümüzdeki sezonlar kulüplerin geliri mutlaka artacaktır. O nedenle en azından bulunduğumuz ligde bu sezon için kalıcı olmayı hayata geçirmek zorundayız.

Camia büyüklerimiz, divan başkanımız Sayın Hanri Benasuz ve divan kurulu 2. başkanımız Sayın Kemal Zorlu bu yaklaşımımızın çok olumlu olduğunu vurgulamışlardır. Büyüklerimizin görüşünü aldıktan sonra verdiğimiz yola çıkma kararını, yönetim kurulumuzun onaylaması halinde , ivedilikle hayata geçirme düşüncesindeyiz.

Durumu siz basın mensuplarının aracılığıyla tüm spor kamuoyuna ve camiamıza duyururuz.

Ömer Hızlıok
 16 yorum 1714 tekil okunma
    Bu habere toplam 16 yorum yaplmtr.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek iin ye girii yapnz.