ilaç rehberi enerji
Altay
�ye Giri�i
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

Birlik Olmaya Evet, Beraberliğe Hayır!

05 Aralık 2010 03:00  
Süper Lig için falan değil, altyapı, vergi borçları, gelir getirici projeler, şeffaflık ve en önemlisi Altay'lı duruşu adına kısacası ALTAY adına birlik ve beraberliğe evet ama!

Altyapımız, vergi borçlarımız, diğer tüm borçlarımız, gelir getirici projelerimiz, şeffaf yönetim ve en önemlisi Altay'lı duruşumuz adına yapılan tüm hamleler için ALTAY adına birlik ve beraberliğe evet diyoruz.

Ancak bu konularda yapılan hamleleri duymadığımız sürece sahada alınan beraberliklere de hayır diyeceğiz!

Kısaca Bolu Maçı
İlk yarım saate baktığımızda çok iyi, 90 dakikaya baktığımızda rakipten daha iyi bir oyun ortaya koyduk. Sonuç: Beraberlik.

Kimi oyuncumuz çok iyi, kimi oyuncumuz kabul edilebilir kimisi ise vasatın altında oynadı. "Oyun" bu; iyileri, kötüleri vardır ve aynı zamanda hakettiği sonucu alabilenleri ve alamayanları. Bunlara HİÇ takılmıyoruz.

Sahaya çıkanlara gazetelerin kaç yıldız verdiği, tribünden en kötü görülenler, hangi futbolcuya çok küfür edildiği, hangi futbolcunun çok alkışlandığı değil önemli olan, hele hele bizim yaptığımız anketlerde "Maçın En İyisi Kimdi?" sorusunun cevabının hiçbir önemi yok aslında.

Bir maçlık, 3 maçlık, sezonluk Altay iyi miydi? sorularına bakarak değil Altay'ın geleceği iyi mi? sorusuna, küçük bir bakış açısıyla bu mirası aynı temeller üzerinde çocuklarımıza devir edip edemeyeceğimize bakıyoruz.

Peki ne görüyoruz?
Şuan için bir sessizlik!

Sn. Benazus
Sn. Hanri Benazus Divan başkanlığına seçildiği günden buyana çok sessizdi birkaç gün önce sessizliğini bozduğunu gazetelerden okuduk. Bunun dışında O'nun tesise girip ertesi gün orayı terkettiğini yani orada konakladığını, futbolcularımıza birşeyler vermeye çalıştığını bildiğimiz önceki Divan Kurulu başkanlarımızın aksine (!) daha farklı şeyler yapma isteğini Altay Alsancak koridorlarında olmasa da Alsancak sokaklarında işittik. Bunun için teşekkür ederiz. Fakat Divan Kurulumuzun da görevleri burada bitmez elbet!


Yönetim Kurulumuz
Yukarıda bahsettiğimiz sessizlik yönetim kurulumuz için.

Yukarıda asıl derdimiz olarak bahsettiğimiz "Altyapımız, vergi borçlarımız, diğer tüm borçlarımız, gelir getirici projelerimiz şeffaflık ve en önemlisi Altay'lı duruşumuz" sorularına cevap olarak yönetim kurulumuzdan basın yoluyla ne cevaplar aldık?

Önce Kötüler
* Fikret-Ferhat Kar
* Yağmurlu 14 Ekim!
* Taraftarla münakaşa

Şimdi İyiler
* Bütçeye uygun tavan futbolcu ücreti
* Ampute takım için tesis
* Vergi borcu adına hamleler
* Geçmiş futbolcu borçlarımızın net olarak açıklanması


Bu arada, Ercan Ertemçöz niye geldi, bilmem kaç yaşındaki futbolcular neden transfer edildi, 3 yıllık plan bu muydu? gibi basit ama aynı zamanda teknik ve ekonomik bilgi gerektiren sorulara asla cevap aramayız.


Bu Sessizlik mi?
Şeffaflık, ekonomik hamleler, tesisleşme, Altay'lı duruşu sorularına iyisiyle kötüsüyle cevap aldığımız sorular olmasına sessizlik dememizin en büyük nedeni; cevapların içeriklerinin daha da doldurulması gerekliliği ve hatta daha fazla iyi cevaplar alabileceğimize olan inancımız!


Birlik Olmaya Evet, Beraberliğe Hayır!

Altayımız için tüm olumlu hamleler yapıldığı sürece birlik ve beraberliğe Evet fakat bu hamleleri bizler duyamadığımız, göremediğimiz sürece de sahada alınan beraberliklere Hayır.
 16 yorum 1421 tekil okunma
    Bu habere toplam 16 yorum yaplmtr.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek iin ye girii yapnz.