ilaç rehberi enerji
Altay
�ye Giri�i
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

'Şampiyonluk' Kelimesi Artık Lügatımızda

04 Kasım 2010 20:43  
Yönetim Kurulumuz sezon başından beri kullanmamaya özen gösterdiği kelime artık telaffuz ediliyor.

Dün gece düzenlenen Ampute Futbol takımımızın gecesinde söz alan Başkanımız, takımın küme düştüğü 2002–2003 sezonunda kulüpte başkanlık yaptığını hatırlatarak “O talihsiz sezon, şu an kadromuzda bulunan bazı futbolcularımızla birlikteydik. Şimdi bazı kesimler beni küme düşüren başkan olarak lanse ediyor. Sezon sonu bu söylemi değiştirmek istiyoruz. Bu sene hiç dillendirmek istemediğimiz ’Şampiyonluk’ kelimesini bundan sonra telaffuz edebiliriz. Altay Spor Kulübü’nün hedefi, her ortamda her zaman başarıdır. Bu takım sezon sonu Süper Lig’e yükselecektir.” dedi.

Ampute Takıma Tesis Sözü

Ampute Futbol Şubesi Yönetimi’nin, şubeye destek yaratırken, teknik heyet ve futbolcuların camiayla tanışmalarını sağlamak amacıyla düzenlediği gece, dün Fuar Golf Restoran'da gerçekleşti.

Sn. Vali Yardımcısı Fazlı Akgün’ün de katılımıyla onurlandırdığı geceye, Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Taşpınar, yönetim kurulu üyelerimiz, geçmiş dönem başkanlarımızdan Mehmet Erdoğan, yardımsever işadamı Hakkı Keleşoğlu, Altyapı Yönetim Kurulu, A2 Takımı Yönetim Kurulu, Profesyonel Futbol Takımı Teknik Heyet ve futbolcuları, Ampute Futbol Takımı idarecileri, futbolcuları, teknik heyeti ve çok sayıda taraftarımız katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Taşpınar, gecede Sn. Vali Yardımcısı Fazlı Akgün, şubemizden yardımlarını esirgemeyen Hakkı Keleşoğlu ve Ampute Milli Takımı’nda kulübümüzü başarıyla temsil eden Gökhan Katrancıoğlu’na birer plaket sundu.

Sn. Vali Yardımcımız Fazlı Akgün Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Taşpınar’ın elinden plaketini aldıktan sonra bir konuşma yaptı.

Konuşmasına, “Gönül isterdi ki böyle anlamlı bir gecede katılım daha da fazla olsun. Ama ne hikmetse her yerde görünen bazı insanlar böyle anlamlı günlerde masaları boş bırakıyor” diyerek başlayan Vali Yardımcımız, sözlerine şöyle devam etti “İtiraf etmeliyim ki ampute sözünü ilk duyduğumda ne olduğunu bilmiyordum. Önceki görev yerim olan Ankara’da bir maçlarına gittim. Gösterdikleri azim ve hırs beni büyüledi. O gün onlara “Cesur Yürekliler” ismini taktım. Engelli sporu yapan tüm sporcular için aynı isim kullanılabilir.”

Konuşmasının bu bölümü sık sık alkış sesleriyle kesilen Sn. Vali Yardımcımız Fazlı Akgün, sözlerini noktaladı: “ Bir tesis yapma amacıyla çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki günlerde hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarıyla bu tesisi tamamlayıp Altay Ampute Futbol Takımımızın hizmetine sunacağız.”

Vali Yardımcımız Fazlı Akgün’ün ardından plaketini Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Taşpınar’ın elinden teslim alan yardımsever İşadamı Hakkı Keleşoğlu, Altay Ampute Futbol Takımı’na olan yardımlarının devam edeceğini ve takıma kazandırılması planlanan tesisle ilgili elinden gelen desteği vereceğini belirtti.

Hakkı Keleşoğlu, Profesyonel Takım Kaptanımız Cenk Tekelioğlu'nun kendisine sunduğu Altay Forması'nı, Ampute Takımımıza Sakız Adası'nda tatil sözü veren Türk-Yunan İşadamları Derneği Yunanistan Temsilcisi Nikola Hacudi'ye hediye etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız son olarak Ampute Milli Takım’da kulübümüzü başarıyla temsil eden Gökhan Katrancıoğlu’na plaketini takdim etti.

Gecenin ilerleyen bölümünde, Ampute Futbol Takımımız adına kaptan Nurettin Baklaya, geçtiğimiz sezon kazanılan 3.lük kupasını Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Taşpınar’a teslim etti. Taşpınar, Ampute Futbol Takımımızın geçtiğimiz sezon elde ettiği 3.’lük başarısını bu sezon geliştirmeni ümit ettiğini belirterek “Bu takımın önümüzdeki yıllarda Milli Takım’a daha fazla oyuncu kazandırmasını bekliyorum” dedi.
 6 yorum 1360 tekil okunma
    Bu habere toplam 6 yorum yaplmtr.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek iin ye girii yapnz.