ilaç rehberi enerji
Altay
�ye Giri�i
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

Coşkun Demirbakan İmzaladı

07 Ekim 2010 11:42  
Coşkun Demirbakan, kendisini Profesyonel Futbol Takımımızın teknik direktörlüğüne getiren resmi sözleşmeyi imzaladı.

Teknik Direktör Ercan Ertemçöz ile yollarını ayıran Kulübümüz Yönetimi, Coşkun Demirbakan ile sözleşme imzaladı.

Dün akşam saatlerinde Yönetim Kurulumuzun daveti üzerine Adapazarı’ndan yola çıkan Demirbakan, öğle saatlerinde Vali Kutlu Aktaş Tesisleri’ne geldi. Demirbakan'ı Kulübümüz Yönetim Kurulu karşıladı.

Tesisleri gezen, antrenör ve sağlık ekibinden geçmişe yönelik raporlar alan Demirbakan, yardımcıları Koray Cinel, Mustafa Eskisoy ve Erol Camkıran ile geniş kapsamlı bir toplantı da yaptı.

Daha sonra Profesyonel Şube Yönetimimiz ile bir araya gelen Demirbakan, sözleşmesiyle ilgili tüm detaylarda anlaşıp, sezon sonuna kadar 1 yıllık mukavele imzaladı.

Futbolculuk döneminde Altay’da forma giydiğini, camiayı ve kulübün yapısını çok yakından tanıdığını belirten Teknik Direktörümüz Demirbakan, "Altay, özellikle son 8-10 senede derin acılar yaşayan bir kulüp. Ama her şeyin üstesinden gelerek bugünlere ulaştı. Bu örnek bile camianın ne kadar güçlü bir temele sahip olduğunu gösterir" dedi.

Yönetimin sezon başında 3 yıllık idari, mali ve hukuki bir planlamayla işbaşına gelmesinin çok önemli bir adım olduğunun altını çizen, bunu "iddiasızlık" olarak yorumlamamak gerektiğini vurgulayan Demirbakan, "Altay adının geçtiği her yerde iddia vardır. Yönetim Kurulu ve futbolcu kadrosu da bu inancı fazlasıyla taşımaktadır. Altay Kulübü’nün hedefi öncelikli olarak ilk 6’ya girmektir. Her dönemdeki kadrolarıyla bunu başaran Altay, bu sezon da öncelikli hedefini yakalayacaktır. Bugünden itibaren hedefimize doğru ilk adımlarımızı atmaya başlıyoruz" diye konuştu.

Görev yaptığı hiçbir takımda bahanelerin arkasına sığınmadığının altını çizen tecrübeli teknik adam, "Altay takımı, sahaya kazanmak için çıkar. İki gol yiyen bir takım, eğer 3 gol atarsa benim gözümde başarılıdır. Hakem iki penaltı verdi ve güneş gözümü aldı gibi bahaneler üretmem ve futbolcu kadrosunun da üretmesine izin vermem" dedi.COŞKUN DEMİRBAKAN KİMDİR?

1954 yılında Eskişehir’de doğan Demirbakan, 1982 yılında futbolculuk yaşamını noktaladıktan sonra antrenörlüğe Akyazı’da başladı. Daha sonra Alanyaspor, Erzurumspor, Malatyaspor, Eskişehirspor, Sakaryaspor, Diyarbakırspor, Antalyaspor, Kahramanmaraşspor ve Kocaelispor takımlarında görev yaptı. Sakaryaspor’u iki kez TFF 1. Ligi’ne, Diyarbakırspor’u iki sezon önce Spor Toto Süper Ligi’ne çıkaran Demirbakan, Sakaryaspor, Eskişehirspor ve Diyarbakırspor takımlarıyla play-off finali de oynadı.

Kaynak: www.altay.org.tr
 7 yorum 1552 tekil okunma
    Bu habere toplam 7 yorum yaplmtr.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek iin ye girii yapnz.