ilaç rehberi enerji
Altay
       
Üye Girişi
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

Altıncı Hafta Programı

29 Eylül 2010 20:28  
Ligin altıncı haftasındaki maçlarda görev alacak hakemler belli oldu.

Geçen hafta Denizli'de mağlup olan ekibimiz bu hafta Erciyesspor karşısında 3 puan kovalayacak. 3 Ekim Pazar günü 17:00'da Altay Alsancak Stadyumunda oynanacak karşılaşmada Trabzon Bölgesi Hakemlerinden Abdullah Yılmaz düdük çalacak. Ekibimiz bu karşılaşma ile yeni bir çıkış yakalamak ve geçen haftaki mağlubiyetin yaralarını sarmak istiyor.



Abdullah Yılmaz'ın daha önce görev aldığı karşılaşmalarımız ise şöyle;

ALTAY 1-1 BUCASPOR 11 Nisan 2010 Hakem
KARABÜKSPOR 3-0 ALTAY 1 Şubat 2010 Hakem
HACETTEPE SPOR 1-3 ALTAY 11 Ekim 2009 Hakem
ALTAY 2-2 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 30 Kasım 2008 Hakem
İSTANBULSPOR A.Ş. 0-5 ALTAY 19 Nisan 2008 Hakem
ALTAY 4-3 ELAZIĞSPOR 16 Eylül 2007 Hakem
DİYARBAKIRSPOR 1-0 ALTAY 22 Ekim 2006 Hakem
KOCAELİSPOR 1-1 ALTAY 12 Mart 2006 Hakem
TÜRK TELEKOMSPOR 1-0 ALTAY 24 Nisan 2005 Hakem



6. Hafta Programı


02.10.2010

14:00 BOLUSPOR - DİYARBAKIRSPOR
Hakem: MÜRVET SEZER


03.10.2010

14:00 MERSİN İDMAN YURDU - DENİZLİSPOR
Hakem: METE KALKAVAN

14:00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - ORDUSPOR
Hakem: MUSTAFA İLKER COŞKUN

14:00 KARTALSPOR – KARŞIYAKA
Hakem: BÜNYAMİN GEZER

17:00 ALTAY - KAYSERİ ERCİYESSPOR
Hakem: ABDULLAH YILMAZ


19:30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
Hakem: HAKAN ÖZKAN

19:30 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR - GİRESUNSPOR
Hakem: SERKAN ÇINAR

19:30 ADANASPOR A.Ş. - TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
Hakem: KUTLUHAN BİLGİÇ
 



0 yorum 703 tekil okunma
    Bu habere henüz yorum yapılmamış.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek için üye girişi yapınız.