ilaç rehberi enerji
Altay
       
Üye Girişi
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

Türkiye Kupası 2. Kademe Maç Programı

21 Eylül 2010 09:15  
Türkiye Kupasında 2. kademe karşılaşmaları bugün ve yarın oynanacak karşılaşmalarla başlıyor.

Karşıyaka maçından elde ettiğimiz galibiyetin morali ile ekibimiz Türkiye Kupası 2. kademe karşılaşması için Konya'ya umutlu gidiyor.
22 Eylül Çarşamba günü deplasmanda karşılaşacağımız Konya Torku Şekerspor karşılaşmasının hakemi Zafer Koçbay. Mücadelenin başlama saati ise 15:00.

Daha önce Zafer Koçbay 5 karşılaşmamızda görev aldı.
Görev aldığı karşılaşmalar ise;

TFF 1. Lig Adanaspor 1-1 Altay 3 Mayıs 2009
Dördüncü hakem

TFF 1. Lig Altay 0-1 Kocaelispor 11 Mayıs 2008
Dördüncü hakem

TFF 1. Lig Altay 1-0 Malatyaspor 6 Ekim 2007
Hakem

TFF 1. Lig Altay 3-3 Gaziantep Bld. Spor 16 eylül 2006
Dördüncü hakem

TFF 1. Lig Altay 2-1 İstanbul Bld. Spor 5 Şubat 2006
Dördüncü hakem





Teknik Direktörümüz Ercan Ertemçöz'ün kafileye dahil ettiği 18 kişilik takım kadrosu ise şu şekilde;

Cenk Tekelioğlu
Parfait Mandanda
İsa Akgöl
Cenk Ahmet Alkılıç
Evren Avşar
Thernand Bakouboula
Cenk Demirel
Hasan Engin Ekler
Fuat Erarslan
Yiğitcan Erdoğan
Murat Hacıoğlu
Aytaç Kara
Mehmet Sak
Özkan Serbest
Emrah Umut
Hassan Mawanda Wasswa
Burhanettin Çakırefe
Mehmet Şen


Ziraat Türkiye Kupası 2. Kademe Eşleşmeleri ve Maçların Programı Şöyle:

21 Eylül 2010

15.00 DARICA G.BİRLİĞİ - DARDANELSPOR A.Ş.
Hakem: OSMAN KAYA

22 Eylül 2010

19.00 DENİZLİSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR
Hakem: SERKAN BAL

19.00 KARŞIYAKA - KARTALSPOR
Hakem: ERCAN HELLAÇ

19.00 ADANASPOR A.Ş. - GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR
Hakem: MURAT TÜRKER

19.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
Hakem: ÇAĞATAY ŞAHAN

19.00 DİYARBAKIRSPOR - YENİ MALATYASPOR
Hakem: NİHAT AKMAN

19.00 KOCAELİSPOR - KIRIKHANSPOR
Hakem: SACİT KEŞKEK

15.00 BEYPAZARI ŞEKERSPOR - BALIKESİRSPOR
Hakem: MUSTAFA BURAK ER

15.00 MENEMEN BELEDİYE SPOR - BELEDİYE VANSPOR
Hakem: ABDURRAHMAN LALE

15.00 A.SEBATSPOR - KEÇİÖRENGÜCÜ
Hakem: BİLAL KÖSEOĞLU

15.00 HACETTEPE SPOR - BOLUSPOR
Hakem: BURAK ASTAR

15.00 GİRESUNSPOR - BANDIRMASPOR
Hakem: POLAT MERSİN

15.00 MERSİN İDMAN YURDU - TORBALISPOR
Hakem: VOLKAN ÇETİNKAYA

15.00 1461 TRABZON - SAMSUNSPOR
Hakem: SERDAR KARAKAŞ

15.00 TÜRK TELEKOMSPOR - GÜNGÖREN BELEDİYESPOR
Hakem: DENİZ KÜKREK

15.00 ORDUSPOR - İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
Hakem: MEHMET KARA

15.00 KONYA TORKU ŞEKERSPOR - ALTAY
Hakem:ZAFER KOÇBAY

 



3 yorum 753 tekil okunma
    Bu habere toplam 3 yorum yapılmıştır.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek için üye girişi yapınız.