ilaç rehberi enerji
Altay
�ye Giri�i
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

Her maça kazanmak için çıkacağız

29 Temmuz 2010 16:02  
Teknik Direktörümüz Ercan Ertemçöz, resmi sitemize hazırlıklar ve transferler ile ilgili açıklamalarda bulundu....

Teknik Direktörümüz Ercan Ertemçöz çalışmaların genel seyrinin kendini mutlu ettiğini belirterek, yapılan iki hazırlık maçının ardından Kartepe kampı kadrosunun belli olacağını söyledi.

Ertemçöz, 36 kişi olan takım kadrosunun 25-26 kişiye ineceğini belirterek “Yarın, İzmirspor ve Pazar günü Akhisar Bld. Spor ile oynayacağımız hazırlık maçlarının ardından kamp kadromuzu belirleyeceğiz. Kartepe kampına eksik mevkilerimizi gidererek başlamak istiyoruz. Hazırlık maçlarımızın takvimi orada belli olacak. Döndüğümüzde T.S.Y.D kupasında karşılaşacağımız Karşıyaka maçı ile lige hazır olduğumuzu kanıtlayacağız” dedi.

Birçok oyuncu denediklerini ve takip ettikleri 3 oyuncu dışında başka oyuncuyla ilgilenmeyeceklerini ifade eden Ertemçöz “5 Nijeryalı, 4 Brezilyalı, 3 Boşnak, 2 Ganalı, 2 de Sırp oyuncuyu idmanlarımıza davet ederek çıplak gözle izledik. Elimizdeki oyunculardan daha kaliteli olduğuna inanmadığımız için geri gönderdik. Şu an Cezair asıllı Fransız futbolcu Abdul Kader ve Boşnak Hasanoviç’i idmanlarımızda izliyoruz. Takibimizde bir oyuncu daha var. Bu futbolcular dışında başka yabancı futbolcu izlemeyi düşünmüyoruz. Tranfer konusunda ince eleyip sık dokumak zorundayız. Altayımız’ın sokağa atacak parası yok. Elimizdeki sermayeyi dikkatli kullanıp Altay’a yakışır bir kadro oluşturacağız” dedi.

Şu ana kadar iki yabancı oyuncu ile anlaşıldığını belirten Teknik Direktörümüz Ertemçöz transferleri şöyle değerlendirdi “Karabükspor’dan transfer ettiğimiz Wasswa, daha önceden izlediğimiz ve faydalı olacağına inandığımız bir futbolcu. Kaleci Mandanda ise üç haftalık bir deneme süreci sonrasında kadromuza dâhil oldu”

Üçüncü transfer hakkının Molina’nın durumuna bağlı olduğunu belirten Ertemçöz “Her duruma karşı hazırlıklı olmamız gerektiği için oyuncu izlemeye devam ediyoruz. Molina ile anlaşılamaması durumunda tespit ettiğimiz üç oyuncudan birini transfer edeceğiz. Başka bir yabancı futbolcu ile ilgilenmiyoruz” dedi.

Takımımızın son durumunu değerlendiren Ertemçöz çalışmalar sırasında futbolcularımızın göstermiş olduğu performanstan memnun olduğunu belirterek “ Fizik olarak %70 oranla hazır olduğumuzu söyleyebilirim. Bundan sonra kondisyonumuzu maçın tamamına yayacak çalışmalar ve hazırlık maçları yapacağız. Kamp süreci sonrasında da işin diğer tarafını halledip maç performansına ulaşacağız” dedi.

Son olarak taraftarlarımıza seslenen Teknik Direktörümüz Ercan Ertemçöz, Altay’ın gelecek üç yılını garanti altına alacak bir kadro oluşturmaya çalıştıklarını belirtti ve “Taraftarlarımızla aynı şekilde düşünmek zorundayız. Onlar da bizim gibi düşünmeye çalışsınlar. Bilinmesini isterim ki, biz sahaya her zaman kazanmak için çıkacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: altay.org.tr
 1 yorum 1014 tekil okunma
    Bu habere toplam 1 yorum yaplmtr.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek iin ye girii yapnz.