ilaç rehberi enerji
Altay
       
Üye Girişi
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

Yüzme Takımımız Şampiyon

21 Haziran 2010 12:53  
Yüzme Şubemiz, Yalova Triatlonu Büyük Erkekler katagorisinde Şampiyon oldu.

Federasyonumuzun 2010 yılı faaliyet programında yer alan 1. Yalova Triatlon Yarışmaları 5–6 Haziran 2010 tarihinde Yalova ilinde gerçekleşti.

Takımımız bu müsabakaya 15 kişi ile iştirak etti. Çeşitli katogorilerde başarılı sonuçlara imza atan sporcularımız Triatlon Ligi'nde liderliğe yükselirken, Yalova Etabı Büyük Erkekler katagorisinde de Şampiyon oldu.

Şube Sorumlumuz ve Milli Sporcumuz Mert Onaran'ın izinden giden genç sporcularımız daha birçok başarıya imza atacaklarını söylediler.

Katogrilere göre sonuçlar şu şekildedir;

BÜYÜK ERKEKLER

1. MERT ONARAN - ALTAY SPOR KULÜBÜ
2. ZÜLFÜ KARABULUT - ATLANTİK EĞİTİM K. VE G.S.K.
3. DUYGUN YURTERİ - ENKA SPOR KULÜBÜ

BÜYÜK BAYANLAR

1. ÇİĞDEM GÜLGEÇ - ALTAY SPOR KULÜBÜ
2. BAHAR SAYGILI - BAKIRKÖY ATASPOR KULÜBÜ
3. BERRAK MUTLU - İYTİK

YILDIZ BAYANLAR

1. İLKAY POLAT - GELİBOLU SPOR KULÜBÜ
2. YAĞMUR AYDOĞAN - GELİBOLU SPOR KULÜBÜ
3. GÜLÇİN BAYKAL - ALTAY SPOR KULÜBÜ

YILDIZ ERKEKLER

1. İLKER KİRLİOĞLU - BALIKESİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
2. ALİ ATLAN - ALTAY SPOR KULÜBÜ
3. HİKMET DİRİK - ALTAY SPOR KULÜBÜ

TAKIM SIRALAMASI

1. ALTAY SPOR KULÜBÜ
2. ANKARA KARAGÜCÜ
3. DENİZ KUVVETLERİ GÜCÜ
4. ATLANTİK EĞİTİM K. VE G.S.K.
5. BAKIRKÖY ATASPOR KULÜBÜ
6. BALIKESİR KARAGÜCÜ
7. BABAESKİ SPOR KULÜBÜ

Yüzme Takımımız, bu hafta sonu Sapanca'da düzenlenecek olan Triatlon yarışmalarının ikinci ayağında mücadele edecek.
 



10 yorum 824 tekil okunma
    Bu habere toplam 10 yorum yapılmıştır.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek için üye girişi yapınız.