ilaç rehberi enerji
Altay
�ye Giri�i
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

Taşpınar Listesini Açıkladı

08 Haziran 2010 15:16  
Yarın yapılacak genel kurulda aday olan Ahmet Taşpınar listesini açıkladı.

9 Haziran Çarşamba günü saat 18.00’de Fuar Evlendirme Dairesi yanındaki İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde yapılacak genel kurulu öncesinde adaylığını açıklayan Ahmet Taşpınar, listesindeki isimleri de belirledi.

Daha önce birlikte görev yaptığı Hüsamettin Ender, Hüseyin Hıdır, Engin Denizmen ve Eyüp Necimoğlu gibi isimleri listesine alan Taşpınar, genç, dinamik, yeni ve yıpranmamış kişileri de Altay’a kazandırmak adına camianın her kesimine hitap eden bir listeyle genel kurulun huzuruna çıkacak.

Tamer Kanböre, Alex Padulano ve Habib Sak’ın da yer aldığı Taşpınar’ın listesinde, Gaziemir’in tanınmış işadamlarından, Adkar Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Yeni Gaziemirspor Kulübü Başkanı Fikret Kar’ın yanı sıra Graniser Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Kazancı, Ege Ekspres Taşımacılık Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Kuyumcu, Özseçkin Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Özseçkin, Ak Döküm Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Atik, EMSA İnşaat ve Eminoğlu Mermer Yönetim Kurulu Üyesi Barış Vatansever, İzmir’in tanınmış ailelerinden Mete Veryeri ve Fuat Payzın ile Medyaspor Kurucu Ortağı Özgür Özgürengin yer alıyor.
Yönetimle koordineli çalışacak kurullar için de aralarında eski başkanlardan Nafiz Zorlu’nun da bulunduğu 100’e yakın isim belirleyen, görev alacak birçok kişiyle tek tek konuşup çalışma prensipleri konusunda anlaşmaya varan Taşpınar, görev aldığı takdirde çok geniş katılımlı bir yönetim anlayışıyla işbaşı yapacak. Altay Spor Kulübü’nün idari ve mali yapılanması konusunda önemli adımlar atacak olan Taşpınar, kulübün sürekli başını ağrıtan sözleşmeler hukuku konusunda da bir kurul oluşturarak, kulübün imzaladığı tüm sözleşmeleri bu kurulun incelemesinden geçirtecek bir yapılanma içerisine girecek.

Altay Kulübü’nün 20 milyon TL’yi aşan borç yükünü temizlemek gibi bir hedefle göreve talip olmadıklarını, uzun vadeli bir çalışmayla kulübü her açıdan disiplinli bir yapıya kavuşturmayı planladıklarını söyleyen Taşpınar, “Her Altay genel kurul üyesi çok iyi biliyor ki; ilkeli, güçlü, Altay değerlerine ve menfaatlerine sahip çıkan bir yönetim anlayışıyla görev yapacağız. Tüm planlarımızı uzun vadeli bir çalışma esası üzerine kurduk. Kulübün 20 milyon TL’yi aşan borçlarını iyi bir planlamayla yapılandırırken, yeniden borçlanma yapmadan kulübümüzün denk bütçe anlayışını benimsemesine çalışacağız” dedi.

LİSTE

Ahmet Taşpınar
Hüsamettin Ender
Engin Denizmen
Hüseyin Hıdır
Eyyüp Necimoğlu
Fikret Kar
Ufuk Kazancı
Sinan Atik
Nuri Kuyumcu
Özkan Özseçkin
Barış Vatansever
Mete Veryeri
Fuat Payzın
Habib Sak
Tamer Kanböre
Alex Padulano
Özgür Özgürengin
 4 yorum 1646 tekil okunma
    Bu habere toplam 4 yorum yaplmtr.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek iin ye girii yapnz.