ilaç rehberi enerji
Altay
       
Üye Girişi
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

4 Haftalık Program Açıklandı

05 Mart 2010 22:02  
26, 27, 28 ve 29. hafta maçlarının programı belli oldu


-26. HAFTA-

13 Mart Cumartesi:
13.30 Boluspor-ALTAY (Bolu Atatürk)

14 Mart Pazar:
13.00 Mersin İdmanyurdu-Konyaspor (Tevfik Sırrı Gür)
13.30 Çaykur Rizespor-Dardanelspor (Yeni Rize)
13.30 Kardemir Karabükspor-Orduspor (Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Kocaelispor-Kayseri Erciyesspor (İsmetpaşa)
13.30 Hacettepe-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Cebeci İnönü)
13.30 Adanaspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak)
13.30 Karşıyaka-Kartalspor (ALTAY Alsancak)

15 Mart Pazartesi:
20.00 Samsunspor-Bucaspor (Samsun 19 Mayıs)

-27. HAFTA-

20 Mart Cumartesi:
13.30 Bucaspor-Kardemir Karabükspor (Yeni Buca)

21 Mart Pazar:
13.30 ALTAY-Adanaspor (ALTAY Alsancak)
13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Boluspor (GASKİ Spor Tesisleri)
13.30 Kartalspor-Mersin İdmanyurdu (Kartal İlçe)
13.30 Orduspor-Karşıyaka (Ordu 19 Eylül)
13.30 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk)
13.30 Dardanelspor-Kocaelispor (Çanakkale 18 Mart)
13.30 Kayseri Erciyesspor-Hacettepe (Kadir Has Stadı Yan Saha)

22 Mart Pazartesi:
20.00 Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

-28. HAFTA-

27 Mart Cumartesi:
14.30 Çaykur Rizespor-Kartalspor (Yeni Rize)

28 Mart Pazar:
14.30 Samsunspor-ALTAY (Samsun 19 Mayıs)
14.30 Giresunspor-Bucaspor (Giresun Atatürk)
14.30 Adanaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Adana 5 Ocak)
14.30 Mersin İdmanyurdu-Orduspor (Tevfik Sırrı Gür)
14.30 Boluspor-Kayseri Erciyesspor (Bolu Atatürk)
14.30 Kocaelispor-Konyaspor (İsmetpaşa)
14.30 Hacettepe-Dardanelspor (Cebeci İnönü)

29 Mart Pazartesi:
20.00 Karşıyaka-Kardemir Karabükspor (ALTAY Alsancak)

-29. HAFTA-

3 Nisan Cumartesi:
14.30 Kayseri Erciyesspor-Adanaspor (Kadir Has Stadı Yan Saha)

4 Nisan Pazar:
14.30 Konyaspor-Hacettepe (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
14.30 Bucaspor-Karşıyaka (İzmir Atatürk)
14.30 Kardemir Karabükspor-Mersin İdmanyurdu (Necmettin Şeyhoğlu)
14.30 Orduspor-Çaykur Rizespor (Ordu 19 Eylül)
14.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor (GASKİ Spor Tesisleri)
14.30 Dardanelspor-Boluspor (Çanakkale 18 Mart)
14.30 Kartalspor-Kocaelispor (Kartal İlçe)

5 Nisan Pazartesi:
20.00 ALTAY-Giresunspor (ALTAY Alsancak)

 



2 yorum 951 tekil okunma
    Bu habere toplam 2 yorum yapılmıştır.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek için üye girişi yapınız.