ilaç rehberi enerji
Altay
�ye Giri�i
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

Taraftarlarımıza Özel Kredi Kartı

07 Ocak 2010 19:14  
Kulübümüze önemli bir ekonomik kaynak sağlama hedefi ile hazırlanan "TEB Altay Kart" düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı

Altay Sosyal Dayanışma Derneği'nde gerçekleştirilen tanıtım törenine, İZVAK ve Divan Kurulu Başkanımız Erdoğan Tözge, T.E.B. Ege Bölge Yöneticisi Gökhan Sertsöz, T.E.B. Şube Yöneticisi Ayla Özeren, Altay Sosyal Dayanışma Derneği Başkanımız Eren Gevgeli, Yönetim Kurulu Basın Sözcümüz Mehmet Mütevellioğlu, Geçmiş Dönem Yöneticilerimizden Kenan Duymazoğlu ve basın mensupları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını Altay Sosyal Dayanışma Derneği Başkanımız Eren Gevgeli yaptı. Gevgeli konuşmasında TEB Altay Kart'ı İzmirlilere tanıtmak için toplandıklarını belirterek "T.E.B., İzmir kulüplerine destek olmak amacıyla bir kredi kampanyası başlattı. Bu kampanya ile taraftarlarımız ceplerinden bir kuruş ödemeden kulüplerine destek olacaklar. Altay Kredi Kartı ile yapılan her harcamada, banka kulübümüze komisyon ödeyecek. Bu İzmir kulüplerine destek olmak isteyen herkez için büyük bir fırsat. Bu nedenle Altaylıların Altay Kredi Kartı kullanması gerekiyor" dedi.

Divan Kurulu Başkanımız Erdoğan Tözge ise kendisinin toplantıya İZVAK Başkanı olarak katıldığını belirterek, "Tüm İzmir kulüpleri adına sevindirici bir proje. Bu kampanya ile beş kulübümüze de kaynak sağlanacak. Tüm İzmirlilerin bu kampanyaya destek olması gerekiyor. Ben şu an itibariyle tüm kartlarımı iptal edeceğim ve TEB Kredi Kartı kullanacağım" dedi.

T.E.B. Altay Kart'ın tanıtımı için düzenen toplantıya T.E.B. adına katılan Banka Bölge Yöneticisi Gökhan Sertsöz 2.5 yıldır Sosyal Sorumluluk Projeleri çerçevesinde İzmir'e destek olmak amacıyla başlattıkları kampanyalara bir yenisini daha eklediklerini belirtti. Sertsöz, "Kentimizin 6-7 yıllık dönemde Süper Lig'de takımı bulunmaması nedeniyle oluşan özlemin giderilmesine, sosyal sorumlululuk projelerimiz kapsamında destek olmak istedik. Bu bağlamda beş kulübümüz ile anlaşmaya vardık. Taraftarlar bu kredi kartını kullanarak hiç bir ek maliyeti olmadan takımlarına destek olacaklar. El ele verip taraftarlarımızı da bu halkanın içine almamız halinde, kulüplerimize büyük destek sağlanacağını düşünüyoruz. Kulüplerimizin daha önceki dönemlerde diğer bankalar ile yapmış oldukları anlaşmalar ile bu anlaşmanın farkı, bizim bankamızın kulüplerin göstermiş oldukları performansa da maddi destek sağlamasıdır. Bu anlaşma ile kulüplerimizin resmi maçlarda almış oldukları her puana 3500 TL ödeyeceğiz. Biz T.E.B olarak İzmir futbolu için elimizden gelen desteği ortaya koyduk, şimdi sıra İzmir halkında" dedi.

"TEB Altay Kart" sahibi olmak isteyen İzmirliler, TEB Altay Kart başvuru formunu Altay Sosyal Dayanışma Derneği ve Türkiye Ekonomi Bankası Şubeleri'nden temin edebilirler.


Kaynak: www.altay.org.tr
 3 yorum 2108 tekil okunma
    Bu habere toplam 3 yorum yaplmtr.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek iin ye girii yapnz.