ilaç rehberi enerji
Altay
       
Üye Girişi
Üst Üste 2. Galibiyet 05 Aralık 2016  
0
Olağanüstü Kongre Yapıldı 05 Aralık 2016  
0
Özlediğim Altay... 28 Kasım 2016  
0
Tribünümüzden Kötü Haber 21 Kasım 2016  
0
Düşüş devam ediyor 13 Kasım 2016  
0
 
Altay 9 Günde Telafi Edecek 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Hedefim 3. Şampiyonluk 25 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Güven geri geldi devamı da gelsin 24 Ekim 2016  
0 Murat Arabacı  
3 Puan Özlemi Sonlandı 24 Ekim 2016  
0 Hürriyet  
Atakan Mucizesi 24 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Galibiyeti Unuttu 17 Ekim 2016  
0 Sabah  
Altay'da Kan Kaybı Sürüyor 17 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'da Turmuş Devri 12 Ekim 2016  
0 Yeni Asır  
Altay Büyük Fırsat Tepti 18 Ocak 2016  
0 Yeni Asır  
Altay'ın İstanbul Kabusu 14 Ocak 2016  
0 Amk  
   
Bizden Haberler

6.-7. ve 8. Hafta Programı

20 Eylül 2008 10:30  
Bank Asya 1. Lig'de 6, 7 ve 8. haftalarda yapılacak maçların programı belli oldu. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre 6, 7 ve 8. haftada oynanacak maçların programı şöyle:

6. Hafta
---------

4 Ekim Cumartesi:
15.00 Orduspor-Altay (19 Eylül)
15.00 Güngören Belediyespor-Kasımpaşa (Mimar Yahya Baş)
15.00 Giresunspor-Sakaryaspor (Giresun Atatürk)
15.00 Boluspor-Kardemir Karabükspor (Bolu Atatürk)

5 Ekim Pazar:
20.00 Kayseri Erciyesspor-Diyarbakırspor (Kayseri Büyükşehir Belediye
Atatürk)
15.00 Kartalspor-Adanaspor (Kartal)
20.00 Karşıyaka-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Alsancak)
20.00 Manisaspor-Samsunspor (Manisa 19 Mayıs)

6 Ekim Pazartesi:
20.00 Çaykur Rizespor-Malatyaspor (Rize Atatürk)



7. Hafta
---------

11 Ekim Cumartesi:
15.00 Sakaryaspor-Karşıyaka (Adapazarı Atatürk)
17.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Güngören Belediyespor (Kamil Ocak)
17.00 Altay-Boluspor (Alsancak)
17.00 Samsunspor-Orduspor (Samsun 19 Mayıs)

12 Ekim Pazar:
20.00 Diyarbakırspor-Malatyaspor (Diyarbakır Atatürk)
20.00 Kayseri Erciyesspor-Kartalspor (Kayseri Büyükşehir Belediye Atatürk)
20.00 Kardemir Karabükspor-Çaykur Rizespor (Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 Adanaspor-Giresunspor (5 Ocak)

13 Ekim Pazartesi:
20.00 Kasımpaşa-Manisaspor (Recep Tayyip Erdoğan)



8. Hafta
---------

18 Ekim Cumartesi:
15.00 Orduspor-Kasımpaşa (19 Eylül)
15.00 Güngören Belediyespor-Sakaryaspor (Mimar Yahya Baş)
15.00 Giresunspor-Kayseri Erciyesspor (Giresun Atatürk)
15.00 Kartalspor-Diyarbakırspor (Kartal)

19 Ekim Pazar:
20.00 Karşıyaka-Adanaspor (Alsancak)
15.00 Boluspor-Samsunspor (Bolu Atatürk)
20.00 Malatyaspor-Kardemir Karabükspor (Malatya İnönü)
20.00 Manisaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

20 Ekim Pazartesi:
20.00 Çaykur Rizespor-Altay (Rize Atatürk)
 



0 yorum 583 tekil okunma
    Bu habere henüz yorum yapılmamış.
    Yorum yazabilmek ve okuyabilmek için üye girişi yapınız.